- Obecnie brak na stanie
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Typ | VRLA AGM |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | AGM59 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 90 x 70 x 101 mm |
| Waga | 1.3 kg |
| Pojemność | 4Ah |
| Napięcie | 12V |
| Terminal | Faston 250 (F2) |
| Żywotność | do 5 lat |
| Max. prąd rozładowania | 3C |
Indeks: AGM12V80AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V2-3AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM19
Marka: Green Cell
Indeks: AGM07
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V55AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM58
Marka: Green Cell
Indeks: AGM29
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V65AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V12AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM05
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V75AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM51
Marka: Green Cell
Indeks: AGM10
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V90AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM33
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle