Indeks: INV22
Marka: Green Cell
Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 12V DC na 230V, dzięki czemu możemy korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Model ten przeznaczony jest do instalacji o napięciu . Urządzenie zapewnia czysty prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wszystkich typów urządzeń.
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe, 1x port USB (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV07 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wskaźnik | diody LED |
| Napięcie wejściowe | 230V AC / 12V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna Sinusoida |
| W zestawie | 2x bezpiecznik, przewody do podpięcia akumulatora |
| Moc użytkowa (ciągła) | 300W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 600W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem Turbo Cooling |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: INV22
Marka: Green Cell
Indeks: INV01DE
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC06
Marka: Green Cell
Indeks: INV08
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC05
Marka: Green Cell
Indeks: INV15
Marka: Green Cell
Indeks: INV26
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12P2000LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC03
Marka: Green Cell
Indeks: INV17
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC11
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC02
Marka: Green Cell
Indeks: INV16
Marka: Green Cell
Indeks: INV29
Marka: Green Cell
Indeks: INV24
Marka: Green Cell
Indeks: INV20
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 12V DC na 230V, dzięki czemu możemy korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Model ten przeznaczony jest do instalacji o napięciu . Urządzenie zapewnia czysty prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wszystkich typów urządzeń.
check_circle
check_circle