- Obecnie brak na stanie
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | INVGC03 |
| Producent | Green Cell |
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Moc użytkowa (ciągła) | 500W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 1000W |
Indeks: INVGC11
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC16
Marka: Green Cell
Indeks: INV04DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV07
Marka: Green Cell
Indeks: INV29
Marka: Green Cell
Indeks: INV15
Marka: Green Cell
Indeks: INV09
Marka: Green Cell
Indeks: INV05DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV03DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV06
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC05
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC01
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12P2000LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INV10
Marka: Green Cell
Indeks: INV11
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC1224M300DUO
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle