- Obecnie brak na stanie
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | INVGC04 |
| Producent | Green Cell |
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Moc użytkowa (ciągła) | 500W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 1000W |
Indeks: INV18
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12P2000LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INV26
Marka: Green Cell
Indeks: INV22
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC24P3000LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INV12
Marka: Green Cell
Indeks: INV19
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC48P5000LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INV23
Marka: Green Cell
Indeks: INV05DE
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC11
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12
Marka: Green Cell
Indeks: INV16
Marka: Green Cell
Indeks: INV14
Marka: Green Cell
Indeks: INV02DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV25
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle