- Obecnie brak na stanie
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | INVGC06 |
| Producent | Green Cell |
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Moc użytkowa (ciągła) | 150W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 300W |
Indeks: INVGC24P3000LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC09
Marka: Green Cell
Indeks: INV11
Marka: Green Cell
Indeks: INV06
Marka: Green Cell
Indeks: INV04DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV07
Marka: Green Cell
Indeks: INV26
Marka: Green Cell
Indeks: INV17
Marka: Green Cell
Indeks: INV05DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV16
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC10
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC1224M300DUO
Marka: Green Cell
Indeks: INV08
Marka: Green Cell
Indeks: INV10
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC02
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12P2000LCD
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle