Indeks: AGM56
Marka: Green Cell
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 12V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AGM27 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 90 × 70 × 107 mm |
| Waga | 1.60kg |
| Pojemność | 5 Ah |
| Terminal | Faston 187 (F1) |
| Żywotność | do 5 lat |
Indeks: AGM56
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V33AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM05
Marka: Green Cell
Indeks: AGM29
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V175AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V100AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM22
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V40AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM35
Marka: Green Cell
Indeks: AGM19
Marka: Green Cell
Indeks: AGM07
Marka: Green Cell
Indeks: AGM25
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V250AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM33
Marka: Green Cell
Indeks: AGM41
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle