Indeks: AGM33
Marka: Green Cell
| Napięcie | 4V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kod produktu | AGM36 |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 48 x 48 x 102 mm |
| Waga | 0,5kg |
| Pojemność | 4.5Ah |
| Terminal | Faston 187 (F1) |
| Max. prąd rozładowania | powyżej C/3 |
Indeks: AGM33
Marka: Green Cell
Indeks: AGM05
Marka: Green Cell
Indeks: AGM54
Marka: Green Cell
Indeks: AGM41
Marka: Green Cell
Indeks: AGM39
Marka: Green Cell
Indeks: AGM07
Marka: Green Cell
Indeks: AGM16
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V50AH
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V7AH
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V75AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM46
Marka: Green Cell
Indeks: AGM53
Marka: Green Cell
Indeks: AGM6V5AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V150AH-J
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle