Indeks: AS129
Marka: Green Cell
Kupując baterię do laptopa pamiętaj by sprawdzić kompatybilność ze swoim laptopem:
Parametry odpowiadające fabrycznie zainstalowanym bateriom, sprawiają, że baterie Green Cell gwarantują stabilną i bezpieczną pracę komputera. Posiadamy kompletne i sprawdzone listy kompatybilności, dzięki czemu masz pewność, że produkt będzie pasował do Twojego laptopa.
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 10.8V (11.1V) |
| Ilość ogniw | 6 |
| Rodzaj ogniw | Li-Ion |
| Pojemność | 4400 mAh |
| Zastosowanie | Zamiennik |
| Stan | Fabrycznie nowa |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AS41 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 204x63x20mm |
| Waga | 300g |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: AS129
Marka: Green Cell
Indeks: AS05
Marka: Green Cell
Indeks: AS129PRO
Marka: Green Cell
Indeks: AS159
Marka: Green Cell
Indeks: AS77ULTRA
Marka: Green Cell
Indeks: AS49
Marka: Green Cell
Indeks: AS06BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS07
Marka: Green Cell
Indeks: AS84
Marka: Green Cell
Indeks: AS118BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS04PRO
Marka: Green Cell
Indeks: AS69
Marka: Green Cell
Indeks: AS41ULTRA
Marka: Green Cell
Indeks: AS111
Marka: Green Cell
Indeks: AS163
Marka: Green Cell
Indeks: AS77
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle