Indeks: AS37PRO
Marka: Green Cell
Kupując baterię do laptopa pamiętaj by sprawdzić kompatybilność ze swoim laptopem:
Jeśli znajdziesz błąd w opisie – daj nam znać.

Parametry odpowiadające fabrycznie zainstalowanym bateriom, sprawiają, że baterie Green Cell gwarantują stabilną i bezpieczną pracę komputera. Posiadamy kompletne i sprawdzone listy kompatybilności, dzięki czemu masz pewność, że produkt będzie pasował do Twojego laptopa.
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 10.8V (11.1V) |
| Ilość ogniw | 6 |
| Rodzaj ogniw | Li-Ion |
| Pojemność | 4400 mAh |
| Zastosowanie | Zamiennik |
| Stan | Fabrycznie nowa |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AS06 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 204x55x20mm |
| Waga | 300g |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: AS37PRO
Marka: Green Cell
Indeks: AS47ULTRA
Marka: Green Cell
Indeks: AS77ULTRA
Marka: Green Cell
Indeks: AS67
Marka: Green Cell
Indeks: AS138
Marka: Green Cell
Indeks: AS77BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS68
Marka: Green Cell
Indeks: AS102
Marka: Green Cell
Indeks: AS90
Marka: Green Cell
Indeks: AS88
Marka: Green Cell
Indeks: AS86
Marka: Green Cell
Indeks: AS84
Marka: Green Cell
Indeks: AS02
Marka: Green Cell
Indeks: AS130
Marka: Green Cell
Indeks: AS37BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS132
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
Indeks: AS06PRO
Marka: Green Cell
check_circle
check_circle