- Obecnie brak na stanie
Kupując baterię do laptopa pamiętaj by sprawdzić kompatybilność ze swoim laptopem:
Jeśli znajdziesz błąd w opisie – daj nam znać.

Parametry odpowiadające fabrycznie zainstalowanym bateriom, sprawiają, że baterie Green Cell gwarantują stabilną i bezpieczną pracę komputera. Posiadamy kompletne i sprawdzone listy kompatybilności, dzięki czemu masz pewność, że produkt będzie pasował do Twojego laptopa.
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 14.8V (14.4V) |
| Ilość ogniw | 8 |
| Rodzaj ogniw | Li-Ion |
| Pojemność | 4400 mAh |
| Zastosowanie | Zamiennik |
| Stan | Fabrycznie nowa |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AS26 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 141x61x40mm |
| Waga | 400g |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: AS68BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS23
Marka: Green Cell
Indeks: AS77ULTRA
Marka: Green Cell
Indeks: AS58
Marka: Green Cell
Indeks: AS75PRO
Marka: Green Cell
Indeks: AS132
Marka: Green Cell
Indeks: AS01
Marka: Green Cell
Indeks: AS02BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS156V2
Marka: Green Cell
Indeks: AS118BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: AS159
Marka: Green Cell
Indeks: AS103
Marka: Green Cell
Indeks: AS163
Marka: Green Cell
Indeks: AS84
Marka: Green Cell
Indeks: AS129ULTRA
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle