- Obecnie brak na stanie
Kupując baterię do laptopa pamiętaj by sprawdzić kompatybilność ze swoim laptopem:

Parametry odpowiadające fabrycznie zainstalowanym bateriom, sprawiają, że baterie Green Cell gwarantują stabilną i bezpieczną pracę komputera. Posiadamy kompletne i sprawdzone listy kompatybilności, dzięki czemu masz pewność, że produkt będzie pasował do Twojego laptopa.
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 10.8V (11.1V) |
| Ilość ogniw | 6 |
| Rodzaj ogniw | Li-Ion |
| Pojemność | 4400 mAh |
| Zastosowanie | Zamiennik |
| Stan | Fabrycznie nowa |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | HP32 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 205x53x20mm |
| Waga | 290g |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: HP187
Marka: Green Cell
Indeks: HP181
Marka: Green Cell
Indeks: HP108
Marka: Green Cell
Indeks: HP150
Marka: Green Cell
Indeks: HP03PRO
Marka: Green Cell
Indeks: HP142ULTRA
Marka: Green Cell
Indeks: HP145
Marka: Green Cell
Indeks: HP188
Marka: Green Cell
Indeks: HP90BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: HP82PRO
Marka: Green Cell
Indeks: HP189
Marka: Green Cell
Indeks: HP78BRDY
Marka: Green Cell
Indeks: HP104
Marka: Green Cell
Indeks: HP96ULTRA
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle