Indeks: AD106P
Marka: Green Cell
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Moc | 45W |
| Napięcie | 19.5V |
| Stan | Fabrycznie nowa |
| Kolor | Czarny |
| Kod produktu | AD57AP |
| Producent | Green Cell |
| Natężenie | 2.31A |
| Wymiary | 9 x 3,8 x 2,7 cm |
| Waga | 150g |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Rodzaj wtyku | okrągły z pinem (4.5-3.0mm) |
| Seria | PRO |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | ponad 2m |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: AD106P
Marka: Green Cell
Indeks: AD35P
Marka: Green Cell
Indeks: AD107P
Marka: Green Cell
Indeks: AD07P
Marka: Green Cell
Indeks: AD84P
Marka: Green Cell
Indeks: AD09P
Marka: Green Cell
Indeks: AD07AP
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle