- Obecnie brak na stanie
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Moc | 65W |
| Prąd wyjściowy | 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.25A |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | AD134P |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 117x54x34mm |
| Waga | 428g |
| Długość | 3m |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.4m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Rodzaj wtyku | USB-C |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
Indeks: AD18AP
Marka: Green Cell
Indeks: AD17AP
Marka: Green Cell
Indeks: AD111P
Marka: Green Cell
Indeks: AD143P
Marka: Green Cell
Indeks: AD141P
Marka: Green Cell
Indeks: AD66P
Marka: Green Cell
Indeks: AD76P
Marka: Green Cell
Indeks: AD102P
Marka: Green Cell
Indeks: AD22P
Marka: Green Cell
Indeks: AD73P
Marka: Green Cell
Indeks: AD68RDYV2
Marka: Green Cell
Indeks: AD89P
Marka: Green Cell
Indeks: AD20P
Marka: Green Cell
Indeks: AD40P
Marka: Green Cell
Indeks: AD75AP
Marka: Green Cell
Indeks: AD41RDYV2
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle