Indeks: AGM12V200AH-J
Marka: Green Cell
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 3000VA (2700W) |
| Typ | Online |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | UPS15 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 440 x 86.5 x 720 mm |
| Waga | 23 |
| Napięcie wejściowe | 110-290V |
| Częstotliwość wejściowa | 45-65Hz (wykrywana automatycznie) |
| Napięcie wyjściowe | 200/208/220/230/240V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz / 60Hz |
| Baterie | 6x akumulator 12V 9Ah - czas pracy na baterii przy 100% obciążeniu 3-5min (wyśw |
| Gniazda | 6x IEC320 C13-10A (podzielone na dwa segmenty z możliwością przydzielenia odrębnych ustawień) |
Indeks: AGM12V200AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLPPC800
Marka: Green Cell
Indeks: UPS13
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V2-3AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLM900
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V80AH
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V5AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: UPS14
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V60AH
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V12AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLPPC500
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V50AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V12AH
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle