Indeks: AGM07
Marka: Green Cell
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 12V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AGM22 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 196 × 165 × 168 mm |
| Waga | 12.8 kg |
| Pojemność | 40Ah |
| Popularny model | Tak |
| Terminal | B4 |
| Żywotność | do 5 lat |
| Max. prąd rozładowania | powyżej 3C |
Indeks: AGM07
Marka: Green Cell
Indeks: AGM33
Marka: Green Cell
Indeks: AGM08
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V40AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V175AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V55AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM32
Marka: Green Cell
Indeks: AGM42
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V120AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V250AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM59
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V75AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM19
Marka: Green Cell
Indeks: AGM58
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V80AH-H
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle