Indeks: AGM17
Marka: Green Cell
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 12V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AGM31 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 410 × 175 × 227 mm |
| Waga | 33.50kg |
| Pojemność | 120Ah |
| Terminal | B5 (M8 Bolt) |
| Żywotność | do 5 lat |
Indeks: AGM17
Marka: Green Cell
Indeks: AGM43
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V5AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM27
Marka: Green Cell
Indeks: AGM19
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V120AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V12AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V250AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM28
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V250AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM29
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V55AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V135AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM35
Marka: Green Cell
Indeks: AGM41
Marka: Green Cell
Indeks: AGM49
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle