| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 12V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AGM28 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 350 x 167 x 174 mm |
| Waga | 20 kg |
| Pojemność | 65Ah |
| Popularny model | Tak |
| Terminal | B4 (M6 Bolt) |
| Żywotność | do 5 lat |
| Max. prąd rozładowania | powyżej C/3 |
Indeks: AGM55
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V120AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM51
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V100AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM09
Marka: Green Cell
Indeks: AGM59
Marka: Green Cell
Indeks: AGM43
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V33AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V2-3AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V250AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM58
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V80AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V40AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM22
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle