Indeks: AGM12V90AH-J
Marka: Green Cell
| Napięcie | 12V |
| Typ | VRLA AGM |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | AGM45 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 90 × 70 × 107 mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Pojemność | 5.3 Ah |
Indeks: AGM12V90AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V33AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V80AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V135AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM43
Marka: Green Cell
Indeks: AGM05
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V5AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V40AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM56
Marka: Green Cell
Indeks: AGM25
Marka: Green Cell
Indeks: AGM21
Marka: Green Cell
Indeks: AGM42
Marka: Green Cell
Indeks: AGM33
Marka: Green Cell
Indeks: AGM29
Marka: Green Cell
Indeks: AGM58
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle