Indeks: AD142P
Marka: Green Cell
| Moc | 45W |
| USB | 5V-2.4A |
| Prąd wyjściowy | USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | CHAR10 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 65x65x28mm |
| Porty | 1x USB-C + 1x USB |
| Funkcja Power Delivery | Tak |
| Typ ładowarki | sieciowa |
| Prąd wejściowy | AC 100-240V~50/60Hz, max 1.5A |
| Przewód w zestawie | Tak - przewód USB-C na USB-C długości 2m, max. 60W, transfer danych 480 Mbps |
Indeks: AD142P
Marka: Green Cell
Indeks: AD41RDYV2
Marka: Green Cell
Indeks: AD111P
Marka: Green Cell
Indeks: AD65P
Marka: Green Cell
Indeks: CHAR09
Marka: Green Cell
Indeks: AD72P
Marka: Green Cell
Indeks: AD95P
Marka: Green Cell
Indeks: INV03DE
Marka: Green Cell
Indeks: CHAR07
Marka: Green Cell
Indeks: INV19
Marka: Green Cell
Indeks: AD123RDYV2
Marka: Green Cell
Indeks: AD07AP
Marka: Green Cell
Indeks: AD47P
Marka: Green Cell
Indeks: AD75AP
Marka: Green Cell
Indeks: CHARGC08W
Marka: Green Cell
Indeks: AD06P
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle