Indeks: AD134P
Marka: Green Cell
| Moc | 18W |
| Prąd wyjściowy | USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | CHAR07 |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 53x53x28mm |
| Porty | 1x USB-C |
| Funkcja Power Delivery | Tak |
| Typ ładowarki | sieciowa |
| Prąd wejściowy | AC 100-240V~50/60Hz, max 0.5A |
| Przewód w zestawie | Nie |
Indeks: AD134P
Marka: Green Cell
Indeks: AD06P
Marka: Green Cell
Indeks: AD138P
Marka: Green Cell
Indeks: AD38AP
Marka: Green Cell
Indeks: CHARB-GC-30AC-W
Marka: Green Cell
Indeks: AD12P
Marka: Green Cell
Indeks: AD106P
Marka: Green Cell
Indeks: INV19
Marka: Green Cell
Indeks: INV11
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC06
Marka: Green Cell
Indeks: GRSETGC01
Marka: Green Cell
Indeks: INV20
Marka: Green Cell
Indeks: INV10
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC01
Marka: Green Cell
Indeks: GRSETGC02
Marka: Green Cell
Indeks: AD134PV2
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle