- Obecnie brak na stanie
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV14 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 6 |
| Waga | 836g |
| Wskaźnik | diody LED |
| Napięcie wejściowe | 24V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna Sinusoida |
| Sprawność | 85% |
| W zestawie | 1x Kabel podłączeniowy do gniazda zapalniczki |
| Moc użytkowa (ciągła) | 300W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 600W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem Turbo Cooling |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: INV15
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC1224M300DUO
Marka: Green Cell
Indeks: INV18
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12P500LCD
Marka: Green Cell
Indeks: INV19
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC16
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC02
Marka: Green Cell
Indeks: INV09
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC01
Marka: Green Cell
Indeks: INV29
Marka: Green Cell
Indeks: INV16
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC11
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC12
Marka: Green Cell
Indeks: INV10
Marka: Green Cell
Indeks: INV03DE
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC24P3000LCD
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle