Indeks: LFPGC12V80AH
Marka: Green Cell
| Gwarancja | 24 miesiące (12 na akumulator) |
| Moc | 1000VA (600W) |
| Typ | Line interactive AVR |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | UPS03 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 338 x 149 x 162 mm |
| Waga | 7 |
| Komunikacja | USB/RJ45 |
| Wskaźnik | LCD |
| Napięcie wejściowe | 220/230/240 Vac |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 230 Vac sinusoida |
| Częstotliwość wyjściowa | 50 Hz lub 60 Hz (automatyczne wykrywanie) |
| Baterie | 2 x 12V/7Ah |
| Gniazda | 2x Schuko + 2x IEC |
| Czas reakcji | typowy 2-6 ms (maksymalny 10 ms) |
Indeks: LFPGC12V80AH
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V175AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V135AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: CAV03
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V65AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLM900
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V120AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V250AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V33AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: CAV12
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V18AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V4-5AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V10AH
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle