Indeks: AGM12V175AH-H
Marka: Green Cell
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 600VA (360W) |
| Typ | Line Interactive AVR |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem | Tak |
| Kod produktu | UPS06 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 270 x 190 x 90 mm |
| Waga | 3 |
| Wskaźnik | panel LCD |
| Porty | 1x USB typ B (do zarządzania UPS z poziomu programu) |
| Napięcie wejściowe | 162-290V / 81-145V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz z tolerancją do 10% |
| Napięcie wyjściowe | 230V |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz / 60Hz |
| Baterie | 1x akumulator 12V 7Ah |
| Gniazda | 6x Schuko |
| Czas reakcji | typowy 2-6 ms |
Indeks: AGM12V175AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V50AH
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V100AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V7AH
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V100AH
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLPPC1000
Marka: Green Cell
Indeks: UPS15
Marka: Green Cell
Indeks: LFPGC12V20AH
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLM1200
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V33AH-J
Marka: Green Cell
Indeks: AGM12V135AH-H
Marka: Green Cell
Indeks: UPSLPPC500
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle