Indeks: INV25
Marka: Green Cell
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe, 1x port USB (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV03 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wymiary | 6,5cm x 10,9cm x 22,3cm |
| Waga | 900g |
| Wskaźnik | Diody LED |
| Napięcie wejściowe | 12V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Sprawność | 85% |
| Moc użytkowa (ciągła) | 500W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 1000W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem Turbo Cooling |
Opis
Specyficzne kody
Indeks: INV25
Marka: Green Cell
Indeks: INV22
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC06
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC1224M300DUO
Marka: Green Cell
Indeks: INV04DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV16
Marka: Green Cell
Indeks: INV14
Marka: Green Cell
Indeks: INV29
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC02
Marka: Green Cell
Indeks: INV02DE
Marka: Green Cell
Indeks: INV26
Marka: Green Cell
Indeks: INV01DE
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC01
Marka: Green Cell
Indeks: INV09
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC16
Marka: Green Cell
Indeks: INVGC09
Marka: Green Cell
Brak dostępnych recenzji. Napisz recenzję.
Brak dostępnych pytań. Zadaj pytanie.
check_circle
check_circle